Lietošanas noteikumi


Lūdzu, veltiet nedaudz laika, lai rūpīgi izlasītu šos Lietošanas noteikumus. Tie satur Jums svarīgu informāciju kā pircējam un attiecas uz katru produktu, kas tiek nopirkts mūsu mājas lapā.

Vispārējie Hempnord tiešsaistes veikala lietošanas noteikumi ir sagatavoti saskaņā ar ES tiesību aktiem.

Hempnord OÜ respektē Jūsu privātumu. Mēs apstrādājam Jūsu personas informāciju cienīgā veidā. Mēs esam atbildīgi par visu personisko informāciju, ko mums sniedzat, piemēram, vārdu, adresi un citu obligāto informāciju, kas nepieciešama reģistrējoties, kā arī pasūtot preces Hempnord OÜ. Mēs nenodosim Jūsu personisko informāciju trešajām pusēm bez saskaņojuma.

Tiešsaistes veikalu "Hempnord" (turpmāk – "veikals") pārvalda:

Uzņēmums: Hempnord OÜ

Adrese: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Sakala TN 7-2, 10141

Reģistrācijas numurs: 14869894

PVN Nr.: EE102217296

E-pasts: [email protected]

kas ir arī e-komercijas pakalpojumu sniedzējs (turpmāk arī kā – "pārdevējs" vai "Hempnord").

Noteikumi un nosacījumi reglamentē darbību tiešsaistes veikalu Hempnord, tiesības un pienākumus, lietotāja un tirdzniecības un regulē darījumu attiecības starp pārdevēju un pircēju.

Pircējam ir pienākums ar noteikumiem un nosacījumiem, kas ir spēkā pirkuma brīdī (ievietojot tiešsaistes pasūtījumu). Veicot pasūtījumu tiešsaistē, lietotājs tiek brīdināts par noteikumiem un nosacījumiem katru konkrēto laiku, ko viņš apstiprina, ievietojot pasūtījumu tiešsaistē.

Šie noteikumi un nosacījumi attiecas uz visiem produktiem, piedāvājumiem, pakalpojumiem un līgumiem, kas noslēgti ar Hempnord vai tās vārdā, ja vien nav panākta citāda vienošanās rakstveidā.

Viss saturs, kas atrodams Hempnord veikalā un jebkurā no tā apakšdomēniem, ir Hempnord īpašums, un to nedrīkst pārpublicēt, pārveidot, izplatīt vai izmantot bez mūsu tiešas rakstiskas piekrišanas.

Mēs paturam tiesības atteikt pakalpojumu ikvienam, jebkurā laikā.

Jebkuras neskaidrības saistībā ar šādu interpretāciju nevar tikt izmantotas pret izstrādes pusi.

Veikala lietotājiem

Izmantojot Hempnord veikalu un piekrītot mūsu noteikumiem un nosacījumiem, jūs piekrītat, ka esat vismaz 18 gadus vecs.

Interneta veikals Hempnord ļauj izmantot reģistrētos un nereģistrētos lietotājus (turpmāk tekstā – "lietotāji"). Lai reģistrētos ar Hempnord, klientam ir jāreģistrē konts, izmantojot reģistrācijas lapu.

Reģistrējoties tiešsaistes veikala lietotājs iegūst lietotājvārdu un paroli. E-pasta adrese, lietotājvārds un parole nepārprotami definē un pievieno reģistrēto datu ievades lietotāju. Klients ir atbildīgs tikai par to, lai nodrošinātu minēto akreditācijas datu uzticamību. Ja lietotājs vēlas jebkurā laikā mainīt e-pasta adresi uz citu e-pasta adresi, ir nepieciešams nosūtīt pieprasījumu [email protected]

Tā ir vienīgā atbildība par klientu, lai aizsargātu savu login credentials, jo tie ir stingri konfidenciāla. Hempnord nav atbildīgs par jebkādu ļaunprātīgu login credentials un uzņemas persona, kas izmanto mūsu mājas lapā ir klients.

Ja klientam ir aizdomas, ka viņu pilnvaras ir apdraudētas, tām ir jāmaina savi akreditācijas dati ar visiem pienācīgos steiga.

Hempnord darbinieki nekad lūgt jūsu paroli.

Produktiem un pakalpojumiem

Mēs paturam tiesības mainīt vai pārtraukt jebkuru produktu jebkurā brīdī bez jebkādām saistībām pret klientu vai jebkuru trešo personu.

Mēs nevaram saukt pie atbildības par jebkurām mūsu produktu krāsas, smaržas vai garšas variācijām. Hempnord nodrošina dabiskus produktus, un tie ir pakļauti dabiskām variācijām.

Mēs paturam tiesības pēc saviem ieskatiem, bet nav pienākums, ierobežot pārdošanu jebkurai personai, trešajai personai, jurisdikcijas reģionam vai ģeogrāfiskajam reģionam.

Mēs varam pa laikam palaist īpašos piedāvājumus un pakalpojumus, kas saistīti ar mūsu produktiem, izmantojot mūsu mājas lapā. Mēs paturam tiesības apturēt un kontrolēt šādus piedāvājumus pēc saviem ieskatiem.

Mēs nevaram garantēt, ka mūsu pakalpojumi darbosies nepārtraukti vai bez kļūdām. Šādā gadījumā Hempnord sazināsies ar klientu, lai organizētu risinājumu.

Mēs aicinām klientus pārbaudīt savus produktus, saņemot tos, un jebkādu defektu gadījumā nekavējoties sazinieties ar mums.

Kad prece ir piegādāta pirms norādītās adreses un klients to ir akceptējis (14 kalendāro dienu laikā nav saņemta rakstiska sūdzība, sākot no dienas, kad klients saņēmis preci), risks tiek nodots klientam.

Informāciju

Informācija, ko sniedzis Hempnord, nav jāuzskata par padomu vai medicīnisko informāciju, kas ir paredzēta tikai vispārējiem mērķiem. Jebkurš lēmums, kas pieņemts, pamatojoties tikai uz informāciju šajā mājas lapā tiek darīts uz savu risku.

Mēs paturam tiesības mainīt jebkādu informāciju vai saturu, kas atrodas mūsu mājas lapā un atvasinātās literatūras. Jūs piekrītat, ka jūsu pienākums ir pārraudzīt jebkādas izmaiņas.

Lai gan mēs cenšamies nodrošināt, ka visa informācija mūsu tīmekļa vietnē un atvasinātā literatūrā ir pareiza, var būt gadījuma rakstura drukas kļūdas vai izlaidumi. Mēs paturam tiesības labot šos kā mēs redzam fit, kā arī atjaunināt vai atcelt jebkuru rīkojumu, kas var tikt ietekmēta.

Pasūtīšanas

Pasūtīt preces, jums ir pievienot vēlamos produktus grozam. Lai pabeigtu pasūtījumu, jāaizpilda nepieciešamie datu lauki un jāatlasa atbilstoša piegādes metode. Pēc tam tiek parādīta maksas summa, ko var izmaksāt.

Pirkuma līgums starp pārdevēju un pircēju tiešsaistes veikalā "Hempnord" tiek noslēgts brīdī, kad Hempnord nosūta pircējam pirmo e-pastu par sava pasūtījuma statusu. No šī brīža visas cenas un citi noteikumi ir fiksēti un ir derīgi gan pārdevējam, gan pircējam. Pircējs ir persona, kuras dati ir norādīti, ievietojot pasūtījumu. Turpmāka klientu datu maiņa nav iespējama. Pirkuma līgums (t.i., pirmais e-pasts par pasūtījuma statusu) tiek elektroniski glabāts serverī.

Ja pasūtītās preces nevar piegādāt preču piegādes vai cita iemesla dēļ, pircējam tiks paziņots, cik drīz vien iespējams, un nauda (ieskaitot piegāžu izmaksas) tiek atgriezta nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no paziņojuma nosūtīšanas.

Maksājumu veidi

Maksājums ir jāsaņem no klienta pirms jebkādu preču nosūtīšanas.

Mēs paturam tiesības izvēlēties un mainīt pieņemamu maksājumu metodes.

Mēs paturam tiesības pēc saviem ieskatiem atteikt vai anulēt jebkuru pasūtījumu vai pakalpojumu.

Jūs, klients, piekrīt nodrošināt, lai visa konta informācija būtu aktuāla un atbilstoša. Hempnord neatbild par kavējumiem vai papildu izmaksām, kas radušās neprecīzas informācijas dēļ.

Gadījumā, ja klienta rīkojums vai pakalpojums ir atcelts, ierobežots vai apturēta, Hempnord centīsies saprātīgā termiņā sazināties ar klientu, lai izskaidrotu situāciju.

Mēs piedāvājam šādas maksājumu metodes:

Bankas pārskaitījums

Jūs varat nosūtīt naudu ar pārskaitījumu, izmantojot konta informāciju, kas norādīta izrakstīšanās sadaļā vai apstiprinājuma e-pastā.

Paysera Banklink

Jūs varat nosūtīt naudu uzreiz, izmantojot savu internetbankas risinājumu ar Paysera banklink sistēmas palīdzību. Tas ir absolūti drošs un šifrēts risinājums. Paysera ir droša finanšu iestāde, kas reģistrēta ES.

Rēķins

Ja esat klients no Eiropas Savienības, jūs saņemsiet rēķinu uz jūsu e-pasta adresi (PDF vai. jpg formātā) uzreiz pēc pakas piegādes. Ja jūs dzīvojat ārpus ES, jūs saņemsiet rēķinu savā iepakojumā.

Rēķinā tiek sniegta informācija par cenu un visām ar pirkumu saistītās izmaksas, kā arī paziņojums par tiesībām lauzt līgumu.

Pircējam ir pienākums pārbaudīt precizitāti informāciju pirms laišanas rīkojumu. Vēlāk, ņemot vērā iebildumus attiecībā uz izsniegto faktūrrēķinu pareizību, tiek ņemti vērā.

Rēķini pieejami tikai EUR.

Cenas

Visas cenas, kas atrodamas Hempnord mājas lapā, ietver PVN, ja vien nav skaidri noteikts citādi. 

Jebkuras papildu izmaksas, kas var rasties, tiks parādītas atsevišķi.

Cenas ir spēkā brīdī, kad pasūtījuma laišanas un nav iepriekš noteiktu validāciju.

Cenas ir derīgas maksājuma gadījumā ar iepriekš minētajām maksāšanas metodēm saskaņā ar iepriekš minētajiem nosacījumiem un noteikumiem.

Mēs paturam tiesības mainīt cenas bez iepriekšēja brīdinājuma perioda.

Var gadīties, ka informācija par cenām ir nepareiza. Šajā gadījumā vai gadījumā, ja cenu izmaiņas parādās starp rīkojuma apstrādi, Hempnord ļaus pircējam anulēt pirkumu.

Atlaides un reklāmas kodus, un, piemēram, nav pievienot augšu. Tikai atlaides, kas ir pieejami par katru produktu atsevišķi un reklāmas kodu darīt.

Atlaižu kodi

Atlaižu kodi sniedz dažādas priekšrocības pirkuma un ir ierobežoti laikā. Aktīvus atlaižu kodus var atrast titullapas reklāmās, mūsu e-pasta paziņojumos vai citos plašsaziņas līdzekļos.

Mainīt atlaižu kodu pret skaidru naudu nav iespējams. Ja pirkuma vērtība ir augstāka par koda vērtību, atlaižu koda īpašniekam ir jāmaksā atlikusī starpība. Ja pirkuma vērtība ir zemāka par atlaižu koda vērtību, atlikusī koda vērtība tiks zaudēta un netiks kompensēta no Hempnord puses.

Piegādes informācija

Hempnord produktus var pārvadāt Baltijas valstīs. Jaunākās tehnikas un pakalpojumu nodrošina, ka jūsu pakete ierodas droši, droši un savlaicīgi.

Visi Hempnord produkti tiek nosūtīti tieši, izmantojot kurjeru vai pieejamos pasta pakalpojumus. Pēc maksājuma apstiprinājuma saņemšanas klients saņems arī izsekošanas kodu, ja tas ir pieejams, lai izsekotu paku, kamēr tā ir tranzītā, nodrošinot pilnīgu kontroli.

Pakas piegādes laiks ir atkarīgs no izvēlētā pakalpojumu līmeņa. Pasūtījumi tiek apstrādāti un nosūtīti 1-2 darba dienu laikā. Ja produkti ir krājumu piegādēm parasti aizņem no 1-5 darba dienas.  Ja produkts nav krājumu piegādes var ilgt līdz 14 darba dienām vai vairāk. Lūdzu, ņemiet vērā, ka parastie piegādes laiki var mainīties atkarībā no galamērķa.

Jebkurš nodoklis, imports vai vispārējie nodokļi vai nodevas par mūsu produktu nosūtīšanu uz starptautisku valsti tiks nodoti patērētājam. Mēs nevaram saukt par atbildīgu par šiem papildu maksājumiem.

Atgriešanas politika

Jūsu produkta derīguma termiņš ir aptuveni 1 gads pēc pirkuma un aptuveni 6 mēnešus pēc produkta atvēršanas. Katram atsevišķam produktam ir individuāls glabāšanas laiks, tāpēc jums ir jāatsaucas uz jums, lai to aplūkotu.

Ja 14 dienu laikā pēc preču pieņemšanas un saņemšanas uz piegādes adresi klients ir saņēmis defektīvos vai bojātos priekšmetus, klientam ir tiesības ziņot Hempnord ([email protected]), lai atteiktos no līguma, nesniedzot pamatojumu savam lēmumam. Termiņš sākas vienu dienu pēc iegūšanas datuma. Vienīgās izmaksas, kas patērētājam paredzētas līguma atcelšanai, ir preču atgriešanas izmaksas. Preces ir jānosūta atpakaļ 14 dienu laikā no paziņojuma par atsaukšanu.

Patērētājam ir jāatgriež visas preces pārdevējam oriģinālajā iepakojumā, kas ir noslēgts, nav bojāts, atvērts un tajā pašā daudzumā, ja vien prece nav iznīcināta, bojāta, pazaudēta vai tās daudzums ir samazināts bez patērētāja vainas. Patērētājs nedrīkst brīvi izmantot produktus līdz līguma atsaukšanai. Atmaksa tiks veikta tikai tad, ja preces ir droši saņemtas un pārbaudītas.

Atteikuma gadījumā, ja tika izmantots atlaides kods vai akcijas kods, šos aktīvus uzskata par atlaidi un tie netiks atgriezti klientam. Klientam tiks atmaksāta tikai summa, kas samaksāta par rakstu. Piegādes izmaksas nav atmaksājamas. Ievedmuitas nodokļi nav atmaksājami.

Ja jūs vēlaties atgriezt preci, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, izmantojot [email protected] Tikai vienu reizi, sakārtoti kopā ar mūsu komandas biedru, var tikt atgriezts vienums. Ja bojāta, mēs labprāt izsūtīt aizvietotāju, kad sākotnējais postenis ir saņēmis atpakaļ pie mums un pārbaudīti. Jums ir mūs jāinformē 14 dienu laikā pēc jūsu vienuma saņemšanas, kuru vēlaties atdot atpakaļ. Pēc vienošanās, jums ir tad atdod to mums citu 14 dienu laikā.

Ja saņemat bojātu objektu, lūdzu, uzreiz fotografējat. Nodrošināt, ka preces ir iepakotas droši un droši par savu braucienu atpakaļ pie mums, un, kad panākta vienošanās ar mūsu klientu apkalpošanas nosūtīt preces atpakaļ izmantot pārbaudei.

Atrunas

Nospiežot pogu "pabeigt pasūtījumu" klients apstiprina, ka viņš/viņa ir vismaz 18 gadus vecs.

Klients piekrīt, ka, izmantojot jebkuru Hempnord piedāvāto produktu vai pakalpojumu, tas tiek darīts vienīgi uz savu risku. Visi produkti tiek piegādāti kā tie ir, bez papildus garantijām.

Nekādā gadījumā Hempnord vai tās pārstāvji nav atbildīgi par traumām, zaudējumiem, prasībām vai jebkāda veida citiem zaudējumiem, kas radušies, izmantojot Hempnord pakalpojumus un produktus.

Informācija, kas pieejama mūsu mārketinga materiālos, ir balstīta uz publiski pieejamajiem pētījumiem, kā arī uz CBD lietotāju pieredzi un mūsu pašu pieredzi. Ņemot vērā pašreizējos ES tiesību aktus, visi CBD produkti, kas atodami Hempnord mājas lapās un citās vietās, nav paredzēti iekšķīgai lietošanai. Tos var izmantot ārējai lietošanai un kā suvenīrus. Ja jūs izmantojat tos iekšķīgi tas ir uz savu risku, un šajā gadījumā Hempnord nav atbildīgs par jebkādiem rezultātiem un iznākumu, kas saistīts ar šo produktu vai pakalpojumu lietošanu.

Ja jums ir kādas veselības problēmas vienmēr konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu pirms CBD lietošanas. Mūsu produkti nav paredzēti diagnosticēt, izārstēt vai novērst slimības, kaites vai ādas problēmas. Jebkuru informāciju, kas ir pieejama mūsu mājaslapā nav paredzēts izmantot kā vai būt aizstājējs, sertificētai veselības konsultācijai vai informācijai no licencētiem veselības aprūpes speciālistiem. Lūdzu, konsultējieties ar licencētu veselības aprūpes speciālistu par jebkuru iespējamo mijiedarbību vai komplikācijām pirms lietojat mūsu produktus.

Noteikumu un nosacījumu izmaiņas

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja paziņojuma grozīt mūsu noteikumus un nosacījumus. Jaunākos noteikumus un nosacījumus var apskatīt tīmekļa vietnē www.hempnord.com.

Kontaktinformācija un jautājumi

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums.

Ja jums ir kādi jautājumi, sūdzības vai komentāri izlasot noteikumus un nosacījumus, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu.

Šie Lietošanas noteikumi ir spēkā no 01.01.2020.

Pirkumu grozs